25 October 2013

Fotky z jarního promítání / Photos from the spring screening

Ačkoliv od minulého, jarního promítání Future Shorts Brno uběhla již nějaká doba, určitě není od věci si na něho zavzpomínat. Původní plán promítat venku na nádvoří Domů pánů z Kunštátu se bohužel díky nepřízni počasí neuskutečnil. Přes 100 spokojených diváků se však uvelebilo uvnitř, v sále kavárně Trojka, a mohlo se začít promítat!

Tentokrát vše proběhlo bez jakýchkoliv technických problémů a publikum odcházelo nadšené i díky hudebnímu doprovodnému programu, který obstaral Samčo brat dážďoviek,Tatratank a VJ Clock .

Vše si můžete připomenout fotoreportáží Lucie Vaňkové a Romana Melichara.
_________________________________________

From the last screening of Future Shorts Brno already passed some time but it's necessary for us to remember it. The original plan to screen ouside at the courtyard of Dům pánů z Kunštátu unfortunately due to bad weather did not happen. So over 100 visitors took a seat inside of the Cafe Trojka a we could start screening!


This time everything worked without any technical problems and enthusiastic audience enjoyed also  the music program containing Samčo brat dážďoviek, Tatratank and VJ Clock.

Everything has been captured by photographers Lucie Vaňková and Roman Melichar.


klikni na obrázek / click on the picture